Doğanın İçinde Bir Sofra !

Geleneksel tatları, yeni fikirlerle harmanladığımız Menzara Restaurant, yöresel lezzetleri ile siz değerli misafirlerimizin yemek keyfine organik bir dokunuş sergiliyor.

Ahşap dokulu yüksek duvarları, yüzünü göle çeviren manzarası ve konsept ışıklandırması ile kapıdan girdiğiniz anda sizi antika mobilyaları ve dekorasyonu ile etkileyecek restoranımız, sadece tat değil estetik duyularınıza da hitap ediyor. Sabah kahvaltınıza ya da öğlen kahvenize panoramik göl manzarasının eşlik ettiği, doğanın büyüleyici güzelliğinin adeta ayaklarınızın altında olduğu restoranımızda, tadı hem damağınızda hem hatıralarınızda kalacak lezzet yolculuğuna hazır olun.

Doğanın Yeşili Kahvaltınıza Eşlik Edecek . .

“Sapanca rüyamızda” her şeye dahil olan doğa, elbette kahvaltılarınıza da eşlik ediyor. Tabiat, tüm güzelliği ile sizlere görsel bir şölen sunarken; Restoranımızın taş fırınında pişirilen köy ekmekleri, ev yapımı özel reçeller, Rize’nin yüksek yaylarından gelen bal çeşitleri, köy yumurtaları, muhlama, organik domates ve biberler, yöresel peynir çeşitleri, kahvaltı düşkünlerine adeta bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Şimdi siz de her çatalınızda doğallığı fark edeceğiniz, eşi benzeri olmayan bir Karadeniz Serpme Kahvaltısına, doğanın eşsiz melodilerinin eşlik edeceği hikayemizde yerinizi alın.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz ..